piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJakub Zajdel objął funkcję EMEA President w międzynarodowej sieci agencji PR IPREX

Jakub Zajdel objął funkcję EMEA President w międzynarodowej sieci agencji PR IPREX

W czerwcu 2020 roku Jakub Zajdel został wybrany na stanowisko EMEA President w IPREX – Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm PR. Kadencja Zajdela potrwa dwa lata – funkcję będzie pełnił do maja 2022 roku. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. kreowanie i wprowadzanie kierunków rozwoju sieci w regionie EMEA (państwa z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), pozyskiwanie kolejnych agencji partnerskich oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla obecnych członków organizacji. Stanowisko będzie wymagało stałej, bezpośredniej współpracy z lokalnymi dyrektorami IPREX i globalnym zarządem.

„Wybór na stanowisko EMEA President w globalnej organizacji, jaką jest IPREX, to duże wyróżnienie, ale także wyzwanie. Moja kadencja przypada na trudny okres, w którym wszyscy musimy zmierzyć się z konsekwencjami kryzysu spowodowanego pandemią. Niemniej jednak, to właśnie w tym czasie szczególnie przekonaliśmy się o tym, jak wiele korzyści i wzajemnego wsparcia daje członkostwo w takiej sieci jak IPREX” – mówi Jakub Zajdel.

Zajdel jest założycielem i CEO More communications agency. Pełni także funkcje CEO w agencji H9 PR (należącej do Anny i Roberta Lewandowskich i odpowiedzialnej za ich wizerunek) oraz partnera w klastrze doradczym SAIA Alliance (specjalizującym się w komercjalizacji). Jest również założycielem i prezesem fundacji charytatywnej Platforma Równych Szans (pomagającej w wyrównywaniu szans edukacyjnych i życiowych zdolnej młodzieży z całej Polski), autorem publikacji eksperckich z zakresu komunikacji marek wrażliwych i zarządzania reputacją osób publicznych oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Zajdel jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Ingolstadt School od Management, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Poprzednio funkcję EMEA President w IPREX pełnił Harri Kammonen, Managing Director Manifesto – agencji zlokalizowanej w Helsinkach.

More communications agency (do niedawna Consulting’n more) jest członkiem IPREX od 2017 roku. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj