Jarczyński o kampanii wyborczej

dodano: 
24.09.2007
komentarzy: 
0

W TVN24 Adam Jarczyński, specjalista ds. public relations, mówił o ostatnich wydarzeniach kampanii wyborczej. Odpowiadając na pytanie o to, czy dobrym posunięciem PSL-u było umieszczenie na liście Łukasza Foltyna, twórcy komunikatora Gadu-Gadu, uważa, że biorąc pod uwagę elektorat tej partii, może to być zagranie wątpliwe. Z drugiej strony jednak Foltyn jest osobą zasłużoną dla branży internetowej i być może ma ciekawy przepis na pozyskanie elektoratu.

Z kolei start Leszka Millera z list Samoobrony uważa Jarczyński za wizerunkowo niekorzystne dla polskiej lewicy. „Nie jest dobrze, że były szef lewicowej partii przechodzi do innej partii w oparach swego rodzaju skandalu i bitwy o miejsca wyborcze”. Natomiast sam Leszek Miller, któremu wróżono już śmierć polityczną, ma szansę, zdaniem Jarczyńskiego, w tych wyborach.

Komentując liczne transfery polityków między partiami, zauważa, że w wyborcach może to rodzić pytania o intencje polityków, o to, w czyim interesie są te transfery – wyborców czy konkretnej osoby ze sceny politycznej. Zdaniem Jarczyńskiego, może też zaistnieć sytuacja, że wyborcy w pewnym momencie zatracą świadomość, kto jest gdzie. (jcm)

Źródło:

TVN24, 21.09.07
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin