.

Jarosław Bukowski szefem komunikacji korporacyjnej i public affairs w LoveBrands Group

dodano: 
31.01.2022
komentarzy: 
0

W styczniu 2022 roku do LoveBrands Group dołączył Jarosław Bukowski. Objął w agencji stanowisko Head of Corporate Communications & Public Affairs. Będzie odpowiedzialny m.in. wsparcie klientów agencji, w tym firm technologicznych i tych, które w swoim rozwoju stawiają na nowe technologie. Agencja rozwija ofertę skierowaną do tej branży.

Bukowski przed dołączeniem do LoveBrands Group był związany z Havas PR Warsaw, gdzie jako Consulting Director odpowiadał za doradztwo klientom z obszaru nowych technologii i start-upom. W ostatnich latach rozwijał działalność doradczą w zakresie komunikacji i budowania strategii biznesowej w Polsce i na świecie. Pracował dla takich marek jak TIER Mobility, ERGO IT, Telemedi, OPPO, Booksy, Retail Robotics, Symmetrical czy Allegro.

Ma blisko 15 lat doświadczenia w branży elektroniki konsumenckiej, technologii i komunikacji. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i doradzaniu w zakresie komunikacji i działań marketingowych. Wcześniej pełnił funkcje zarządcze w LG Electronics i Huawei. Poprzednio stanowisko Head of Corporate Communications & Public Affairs w LoveBrands Group obejmowała Anna Janiszewska, która zakończyła współpracę z agencją. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin