Jero Lenssinck z siostrzaną spółką zajmującą się content marketingiem i PR

dodano: 
16.04.2015
komentarzy: 
1

Jero Lenssinck Communication debiutuje na rynku. Zajmuje się content marketingiem, mediami społecznościowymi oraz public relations. Jednocześnie swoją działalność kontynuuje siostrzana spółka -  Jero Lenssinck.

Prezesem Jero Lenssinck Communication jest Witold Domanik, a wiceprezesem i dyrektorem strategicznym - Dominika Dworak. Oboje mają po 50 proc. udziałów w firmie. Funkcję dyrektor zarządzającej pełni Magdalena Przyborowska, wcześniej Senior Project Manager w siostrzanej spółce Jero Lenssinck.  Szefem kreacji jest Jero Lenssinck.

Agencja obecnie zatrudnia 18 osób i prowadzi działania dla kilku klientów: Game Technologies, DICE plus, Przewozy Regionalne, Action oraz Praktiker.

Witold Domanik zdobywał doświadczenie m.in. w TVP Katowice, gdzie pracował jako dziennikarz gospodarczy. Następnie współtworzył agencję Formind. W 2014 roku otworzył agencję reklamową Jero Lenssinck.

Dominika Dworak z branżą PR i reklamową jest związana jest od 8 lat. W przeszłości była  m.in. PR Managerem w Grupie OS3. Pracowała także w agencjach  PR Martis Consulting i 24/7 Communication.  (mw)

 

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin