.

Jest następca Kantona. Nowy menedżer ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej

dodano: 
07.02.2013
komentarzy: 
1

Znamy już nowego menedżera ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej. Na początku lutego, w wyniku procesu rekrutacji zewnętrznej, stanowisko to objęła Aleksandra Zarychta-Kuzalska. Zastąpiła na tym stanowisku Tomasza Kantona, który obecnie pełni w KP inną funkcję.

Zarychta-Kuzalska dołączyła do zespołu Komunikacji i Serwisu Marketingowego kierowanego przez Marka Wziątka. W ostatnim okresie współpracowała z grupą Havas PR Warsaw i była odpowiedzialna za kreowanie wizerunku marki Samsung. W latach 2008–2012 pracowała na stanowisku communication managera w Red Bull. Wcześniej związana była m.in. z Edelman Polska i Euro RSCG Sensors, gdzie odpowiadała za działania public relations marek z segmentu FMCG: Absolut Vodka, Nestle czy marki Pilsner Urquell należącej do Kompanii Piwowarskiej.

Zarychta-Kuzalska zastąpiła Tomasza Kantona, który – tak jak zapowiadaliśmy w listopadzie – zmienił stanowisko. Od teraz pełni w firmie funkcję menedżera ds. planowania i budżetowania w zespole strategii portfela i planowania. Jego nowe obowiązki obejmują między innymi zarządzanie procesem IAP (Integrated Activation Planning, tj. zintegrowanego planowania aktywacji) oraz QBR (Quarterly Business Reviews, tj. kwartalnych przeglądów biznesu). (es)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
07.02.2013
9:49:01
zet
(07.02.2013 9:49:01)
Gratuluję i Oli, i KP :)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin