.

Joanna Górecka na stanowisku Head of Marketing & PR Grupy Dentsu Aegis Network

dodano: 
06.04.2017
komentarzy: 
0

Od początku kwietnia 2017 roku Joanna Górecka pełni obowiązki Head of Marketing & PR Grupy Dentsu Aegis Network. Do jej obowiązków należy nadzór nad kształtowaniem wizerunku wszystkich spółek działających w ramach polskiego oddziału grupy.

Górecka zastąpiła na tym stanowisku Piotra Bożka. Do firmy dołączyła w styczniu 2017 roku i przez trzy miesiące jako PR Manager odpowiadała za działania z zakresu public relations oraz marketingu agencji iProspect Polska. Grupa Dentsu Aegis Network korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów.

Poprzednio, przez prawie rok, pracowała w koncernie farmaceutycznym GlaxoSmithKline, gdzie obejmowała stanowisko Corporate Communication Managera i zarządzała komunikacją wewnętrzną oraz media relations.

W latach 2012-2016 związana była z Grupą Generali Polska, w której od września 2014 była rzecznikiem prasowym. W firmie pełniła również obowiązki Project Managera i odpowiadała za obszar customer experience. Wcześniej związana była z Bankiem DnB NORD, gdzie zajmowała stanowisko specjalisty ds. PR, a także pełniła obowiązki rzecznika prasowego banku.

Doświadczenie zdobywała w ITBC Communication, gdzie realizowała kampanie produktowe oraz B2B. Odpowiadała za obsługę PR firmy Hewitt Associates oraz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Pracowała również w firmie Encore Personnel Services Ltd.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej specjalizacja: socjologia mediów i public relations w WSHE w Łodzi oraz London School of Public Relations. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin