.

Joanna Krupa opublikowała tajemnicze nagranie. To element kampanii

dodano: 
18.11.2022
komentarzy: 
0

Joanna Krupa, polsko-amerykańska modelka, 15 listopada 2022 roku na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, na którym na środku ulicy zostaje uderzona w twarz, po czym mężczyzna kradnie jej płaszcz i ucieka.

Krupa post opatrzyła opisem „I will be talking more about this incident tomorrow 😢💔”. Nagranie wzbudziło zaniepokojenie wśród fanów modelki i innych celebrytów, którzy dopytywali, czy wszystko w porządku oraz zwracali uwagę na „znieczulicę społeczną”.

Jak się okazuje, nagranie jest elementem nowej kampanii społecznej. Modelka od lat jest działaczką na rzecz praw zwierząt i współpracuje z organizacją PETA.

W kolejnym poście z 16 listopada Krupa napisała: „Kochani bardzo Wam dziękuje za troskę i zainteresowanie, przy okazji bardzo Was przepraszam, bo wiem jak wiele z Was martwiło się o mnie. To efekt mojej nowej kampanii z PETA. Niestety takie sytuacje dzieją się na co dzień, »przechodzimy obok« cierpienia tych którzy są bezbronni, tu chodzi o zwierzęta, ale to GŁOS o pomoc również dla nas! Pomagajmy sobie nawzajem, nie ignorujmy cierpienia ludzi i zwierząt, REAGUJMY! Taka sytuacja może wydarzyć się mi, Tobie i Twoim najbliższym! Czy chcesz by im nikt nie pomógł? Kochani, małe gesty i małe rzeczy robią z nas wielkimi, nie zapominajmy o tym każdego dnia, nie róbmy sobie krzywdy, a róbmy dobre uczynki! Jeszcze raz DZIĘKUJE WAM, za troskę, troszczymy się o siebie nawzajem!”.

17 października 2022 roku wideo z udziałem modelki pojawiło się z wyjaśnieniem na oficjalnym koncie na Instagramie organizacji PETA. (bs)

Źródło:

Zdjęcie główne: instagram.com/joannakrupa
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin