niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJonny Daniels PR z oddziałem w Polsce

Jonny Daniels PR z oddziałem w Polsce

Firma, działająca do tej pory na rynkach w Europie, Izraelu oraz USA, właśnie otworzyła biuro w Polsce. Partnerem Zarządzającym obsługującym rynek Europy Wschodniej w biurze z siedzibą w Warszawie jest Lena Klaudel.

Biuro działa od maja. JD PR specjalizuje się w consultingu, promowaniu oraz ochronie klienta.

Założycielem i właścicielem firmy jest Jonny Daniels, który był doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. W marcu 2016 roku amerykański magazyn Algemeiner uznał go za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie. Dwa miesiące później gazeta Times of Izrael wskazała go jako najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa.

Z kolei Klaudel, od 2001 do 2003 roku pracowała w MSWiA, gdzie zajmowała się obsługą medialną wydarzeń specjalnych i organizacją pracy w biurze prasowym. Później, jej klientami byli mi.n.: Coca Cola, Levis, grupa Inditex (Zara, Bershka, Massimo Dutti). X-Trade Brokers. Grupa Azoty ENEA Wytwarzanie, bank Sal. Oppenheim, Instytut Goethego w Warszawie czy Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2014 roku była odpowiedzialna za komunikację i organizację biura prasowego dla upamiętnienia 69. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-­Birkenau i międzyparlamentarnego spotkania przedstawicieli izraelskiego i polskiego parlamentu w Krakowie. W sierpniu 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Eastern Europe Fundacji From the Depths zajmującej się pamięcią o Holokauście oraz budowaniem polsko–żydowskich relacji. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj