niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJulia Izmałkowa po raz drugi pojawi się na festiwalu Cannes Lions

Julia Izmałkowa po raz drugi pojawi się na festiwalu Cannes Lions

Julia Izmałkowa, jako jedyna Polka, wystąpi na tegorocznym festiwalu Cannes Lions. Pojawi się na wydarzeniu po raz drugi. Cannes Lions to międzynarodowy Festiwal Kreatywności, na który organizatorzy zapraszają najciekawszych ekspertów z całego świata.

Izmałkowa jest międzynarodowym ekspertem od zachowań ludzkich – tłumaczy ludzkie wybory, postawy, emocje na język biznesu i marketingu. Od 13 lat zarządza agencją IZMAŁKOWA, specjalizującą się w badaniach etnograficznych. 21 czerwca, podczas Cannes Lions 2018, wystąpi w bloku Creative Processers Power Hour z prelekcją zatytułowną „Czego kreatywni mogą nauczyć się od bokserów?”.

Czytaj też: Julia Izmałkowa wystąpi na Cannes Lions

„Champions are made not born – absolutnie wierzę, że kreatywność jest procesem, który należy cały czas ćwiczyć, rozwijać, a nie zakładać, że skoro się zdobyło Lwa jednego czy drugiego – to już można spocząć na laurach. Tak jak porażka nie jest ostateczna, tak też sukces nie jest na zawsze. Dlatego wierzę, że kreatywność to nie jest tylko dar boży, talent czy umiejetność – to jest rzemiosło, które cały czas należy szlifować. A nie ma lepszego szlifu niż uczenie się od tych, którzy dzięki swojej kreatywności, wytrawałości i chęci zwycięstwa wchodzą na same szczyty. Do takich osób zdecydownaie możemy zaliczyć najlepszych bokserów na świecie. Ćwicząc boks z kilkoma mistrzami świata – przekonałam się, że ta dyscyplina pomaga nie tylko w zrzuceniu kilogramów, redukcji stresu i budowie mięśni – ale pomaga w robieniu lepszych badań i przygotowaniu zdecydowanie bardziej »insightowych« rekomendacji” – podkreśla Julia Izmałkowa.

Cannes Lions 2018 odbędzie się w dniach 18-25 czerwca. Podczas festiwalu zostaną wręczone nagrody, między innymi w kategorii PR. Więcej informacji znajduje się na stronie. (jg)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj