Już 25 i 26 stycznia w Krakowie odbędzie się II Kongres Szlachetnej Paczki

dodano: 
22.12.2017
komentarzy: 
0

Celem II Kongresu Szlachetnej Paczki jest przekazanie uczestnikom inspiracji i pomysłów na to, jak rozwijać siebie i swój biznes. W trakcie dwóch dni wydarzenia będzie mowa m.in. o motywacji (blok tematyczny „Są przeszkody, nie ma barier”), świadomym zarządzaniu ciałem, najnowszych trendach w modelowaniu życia osobistego i zawodowego i o technologiach, które w najbliższym czasie będą miały największy wpływ na nasze życie i pracę.

„Kongres to wydarzenie, które przemienia! Z tego niezwykłego spotkania wychodzą piękniejsi ludzie, gotowi do tego, by zmieniać świat. Dołącz do nich i sprawdź, czy z życia da się wyciągnąć jeszcze więcej”  – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, twórca Szlachetnej Paczki i pomysłodawca Kongresu.

Czytaj też: II Kongres Szlachetnej Paczki: Duchowo – Genialnie – Globalnie

Wśród prelegentów wydarzenia, oprócz ks. Jacka Wiosny Stryczka znaleźli się m.in.: Natalia Hatalska, analityk trendów, założycielka i CEO infuture hatalska foresight institute, Wojciech Szaniawski, prezes Arskom Group i ekspert ds. personal brandingu, Jaro Bieniecki, trener motywacyjny i twórca Runmageddonu, Piotr Marczuk, dyrektor polityki korporacyjnej w Microsoft Polska, Joanna Malinowska-Parzydło, założycielka Personal Brand Institute, ekspert ds. marki osobistej, Krzysztof Śpiewek, Manager ds. CSR, Allegro; prezes Fundacji Allegro All For Planet, Jakub Probola, Head of HUB:RAUM; Managing Director DT HUB:RAUM FUND czy Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w drifcie, która dla kariery sportowej rzuciła pracę menadżera w korporacji.

Jednym z wydarzeń towarzyszących Kongresowi będzie konkurs na najlepszy sportowy start-up roku. Jego celem jest wybranie najciekawszych polskich startupów, które łączą w sobie sport z biznesem. Organizatorzy chcą wesprzeć młode, innowacyjne firmy i pomóc im zaistnieć na rynku z ich produktami i rozwiązaniami. Konkurs ma być również okazją do dyskusji o podniesieniu jakości usług świadczonych w sektorze sportowym.

Więcej o konkursie na stronie.

II Kongres Szlachetnej Paczki Duchowo – Genialnie – Globalnie odbędzie się 25 i 26 stycznia 2018 roku w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie (ul. Konopnickiej 17).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz rezerwacji biletów są dostępne na stronie

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dla czytelników PRoto mamy 20 proc. rabatu. Aby z niego skorzystać należy wybrać promocję specjalną GENIALNIE i wpisać kod MEDIA. Wielkość liter ma znaczenie. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin