W październiku 2025 roku Kamil Jagodyński objął stanowisko rzecznika prasowego Cracovii. W nowej roli odpowiadać będzie za komunikację medialną krakowskiego klubu.
Kamil Jagodyński przez ostatnie dwa lata związany był z biurem prasowym Cracovii. Tam zajmował się pierwszą drużyną piłkarską, akademią, a także tworzył treści, które pojawiały się na kanale Cracovia TV. W trakcie wcześniejszej drogi zawodowej pracował jako dziennikarz dla portalu Interia Sport oraz angażował się w medialne inicjatywy bezpośrednio związane z klubem – podcast „podKSCast” i magazyn „Nowe Pasy”. Ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie w sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Wcześniej, od końca stycznia 2024 roku, funkcję rzecznika pełniła Marzena Młynarczyk-Warwas. Z dniem 18 października 2025 roku pożegnała się z klubem, gdzie w różnych rolach pracowała ponad 20 lat. (km)


