.

 

Kamil Ściana w nowej roli w Ubisofcie

dodano: 
27.11.2023
komentarzy: 
0

W listopadzie 2023 roku Kamil Ściana objął nowe stanowisko w Ubisofcie – dołączył do regionalnego Hubu Central Europe, utworzonego w tym roku w strukturach firmy.

Ściana pełni teraz funkcję Senior Communications Managera na rynki CEE. W tej roli odpowiada za prowadzenie komunikacji produktowej i korporacyjnej, reprezentowanie firmy przed partnerami zewnętrznymi i na kluczowych wydarzeniach branżowych oraz wprowadzanie globalnych strategii wszystkich marek z portfolio Ubisoftu w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Pracę w Ubisofcie rozpoczął na początku 2017 roku. Objął wówczas  stanowisko Social Media Managera w polskim oddziale firmy. Później został Brand Managerem odpowiedzialnym  m.in. za takie marki jak Rainbow Six Siege, The Division, The Crew, a także działania związane z rozwojem e-sportu.

Doświadczenie w branży gier zdobywał już wcześniej, od 2014 roku. Pracował w agencji Hill+Knowlton Strategies (teraz Hill & Knowlton Strategies), która zajmowała się m.in. komunikacją premiery gry „Lords of the Fallen”. W H+K obejmował stanowisko Associate, a wcześniej – Account Executive i Senior Account Executive. Pracował też dla takich klientów jak Microsoft, Facebook, Spotify, FIBARO, Huawei, Panasonic Polska czy CI Games. Był zaangażowany również w projekty nagradzane Effie, SABRE i Złotymi Spinaczami. Przed H+K pracował w agencji Webtalk.  (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin