Karol Poznański odchodzi z MSD po niemal 13 latach

dodano: 
11.01.2019
komentarzy: 
0

Karol Poznański, długoletni PR Manager polskiego oddziału firmy farmaceutycznej MSD, poinformował, że po niemal 13 latach odchodzi z pracy. Dołączył do niej w 2006 roku jako PR & Communications Manager, gdzie był członkiem zespołu zajmującego się relacjami zewnętrznymi. Osiem lat później awansował na stanowisko Policy and External Affairs Lead, na którym zarządzał działem i odpowiadał za strategię komunikacji w Polsce. W maju 2018 roku mianowano go z kolei CEE Cluster Communications Lead – Poznański wówczas zajmował się strategią firmy i komunikacją wewnętrzną w regionie CEE (Czechy, Węgry, Polska, Słowacja, Ukraina).

Jego obowiązki przejął Marcin Bodio, od sierpnia 2018 roku Policy and External Affairs Lead. Przez ostatnie dziecięć lat zajmował kierwonicze stanowiska w sektorze energii w Polsce i za granicą, ostatnio jako dyrektor biura relacji zagranicznych i regulacji w Grupie LOTOS. Posiada tytuł doktora nauk społecznych (Uniwersytet Warszawski) oraz executive MBA (Frankfurt School of Finance and Management).

Bodio poinformował PRoto.pl, że MSD rozbudowuje zespół odpowiedzialny za relacje zewnętrzne i obecnie prowadzi rekrutację.

Poznański nie informuje o swoich dalszych planach zawodowych. W rozmowie telefonicznej przyznaje tylko, że opuszcza branżę farmaceutyczną. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin