Karolina Kawska nową szefową Tigers

dodano: 
13.05.2022
komentarzy: 
0

Franciszek Georgiew po siedmiu latach przestaje pełnić funkcję CEO agencji Tigers, specjalizującej się w działaniach z obszaru digital marketingu (social media content, performance, strategia, influencer marketing, foto&video) oraz szkoleniach. Zastąpi go Karolina Kawska, która zostaje prezeską zarządu i nową wspólniczką.

Karolina Kawska z agencją Tigers związana jest od 2015 roku. W 2020 roku objęła funkcję Head of Social Media, a w czerwcu 2021 awansowała na stanowisko Head of Customer uccess. Teraz pokieruje teraz całą agencją, która planuje m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 roku.

Kawska wcześniej pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna, a także była związana z agencją PR Media Forum, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. Była też PR Managerką platformy Storytel, gdzie uczestniczyła w kreowaniu i realizacji kampanii promocyjnych.

Franciszek Georgiew, twórca i właściciel Tigers – firmy działającej od 2015 roku, będzie teraz zajmował się rozwojem grup podmiotów działających w obszarach marketingu, technologii i automatyzacji przedsiębiorstw. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin