.

 

Karolina Kawska rezygnuje z roli CEO Tigers

dodano: 
10.05.2024
komentarzy: 
0

20 kwietnia 2024 roku Karolina Kawska zrezygnowała z dalszego pełnienia funkcji CEO Tigers. Na tym stanowisku zastąpi ją Franciszek Georgiew, twórca i właściciel agencji, który już wcześniej odgrywał tę rolę przez siedem lat. Będzie on współpracował z czterema menedżerami: Aleksandrą Kałużną, Martyną Celuch, Michałem Iwanem i Karolem Jaworskim. O zmianach poinformowano 9 maja 2024 roku.

Franciszek Georgiew

Karolina Kawska pozostaje udziałowcem zarówno w Tigers, jak i w XXII Ventures. Obecnie jest ona odpowiedzialna za utrzymywanie bliskich relacji z klientami agencji. 

Kawska z Tigers jest związana od 2015 roku. W 2020 roku objęła stanowisko Head of Social Media, a w czerwcu 2021 roku awansowała na stanowisko Head of Customer Success. Od 2022 roku pełniła funkcję CEO agencji.  

Wcześniej pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna. Była także związana z agencją PR Media Forum, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty m.in. w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. Była również PR Managerką platformy Storytel, gdzie uczestniczyła w kreowaniu i realizacji kampanii promocyjnych.

Karolina Kawska nie zdradza na ten moment więcej informacji na temat dalszych planów zawodowych. (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin