Katarzyna Małek na nowo utworzonym stanowisku w Consulting'n more

dodano: 
11.09.2017
komentarzy: 
0

Ostatnio pisaliśmy o powiększeniu zespołu w agencji Consulting’n more. Wraz z zatrudnieniem nowych osób, firma dokonała także zmian wewnętrznych i z początkiem września 2017 roku utworzyła stanowisko Business Development Managera, na które awansowała Katarzyna Małek – wcześniej Client Service Manager.

Poprzednie stanowisko Małek sprawowała od stycznia 2015 roku. Przez ponad 2,5 roku zajmowała się m.in. czuwaniem nad jakością pracy agencji i obsługą projektów. W wyniku rozwoju firmy postanowiono rozdzielić obowiązki, jakie obejmowało poprzednie stanowisko – zadania związane z zarządzaniem zespołem i bieżącymi projektami przejęła Magdalena Mikołajczak, Account Manager, zaś rozwój Consulting’n more koordynuje Katarzyna Małek.

Obecnie odpowiada za komunikację własną agencji w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Do jej obowiązków należy także rozbudowywanie portfolio agencji, w tym budowanie relacji biznesowych (m.in. z partnerami takimi jak: agencja Eskadra, Stor9_) i praca koncepcyjna (tworzenie pomysłów i strategii działań komunikacyjnych dla obecnych i potencjalnych klientów).

Jak informuje Małek w rozmowie z PRoto.pl, Consulting’n more wstąpiło niedawno do międzynarodowej organizacji zrzeszającej niezależne agencje PR – IPREX Global Communication (obecnie około 70 firm), a w ramach członkostwa nowa Business Development Manager jest jedną z osób kontaktowych i odpowiada za wykorzystanie wiedzy zdobytej dzięki IPREX w firmie.

Katarzyna Małek w branży  public ralations funkcjonuje od 2012 roku. Pracowała dla firm i marek takich jak: Nespresso, Centrum Wina, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris, Jägermeister, IMS S.A. czy CEDC. Wcześniej współpracowała także m.in. z telewizją TVN.

(bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin