Katarzyna Terej przewodniczącą Rady ZFPR-u

dodano: 
04.03.2022
komentarzy: 
0

Katarzyna Terej od 21 lutego 2022 roku jes przewodniczącą Rady Związku Firm PR. Poprzednio tę funkcję pełnił Przemysław Mitraszewski, który w lutym został powołany na prezesa ZFPR-u.

Czytaj więcej: Wybrano nowy zarząd ZFPR-u

Rada to organ kontrolny związku, który składa się z co najmniej trzech członków spośród zrzeszonych agencji. W jej kompetencjach jest kontrolowanie całokształtu działalności zarządu ZFPR-u, składanie wniosku do walnego zgromadzenia członków w kwestii udzielania absolutorium dla zarządu oraz rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy członkami na tle ich działalności w związku.

Aktualnie rada ZFPR-u składa się z czterech przedstawicieli zrzeszonych agencji – przewodniczącej Katarzyny Terej (TBT i Wspólnicy), Alicji Wysockiej-Świtały (Clue PR), Iwony Kubicz (Procontent) oraz Elizy Misieckiej (GENESIS PR). Rada została powołana na lata 2022-2023.

Katarzyna Terej jest partnerem zarządzającym w agencji TBT i Wspólnicy, ekspertem oraz doradcą ds. komunikacji i public affairs. Od 25 lat nadzoruje międzynarodowe projekty komunikacyjne i business-to-business, ma duże doświadczenie w doradztwie kryzysowym i w prowadzeniu relacji z interesariuszami. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała także na Wydziale Zarządzania UW oraz na podyplomowych studiach Public Relations w SGH/University Minnesota. Ma tytuł Master of Business and Administration (MBA), specjalizacja International Marketing, otrzymany w WSHiFM/ Erasmus University Rotterdam, University of Durham. Posiada certyfikat Ministerstwa Skarbu dla członków rad nadzorczych, jest mediatorem Fundacji Rozwoju Mediacji. Terej to wieloletnia jurorka międzynarodowego konkursu International Business Stevie Awards oraz International Public Relations Association Golden World Awards, a także konkursu Złote Spinacze. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin