.

Katarzyna Żądło zakończyła pracę w Banku Pekao

dodano: 
05.05.2020
komentarzy: 
0

W kwietniu 2020 roku Katarzyna Żądło rozstała się z Bankiem Pekao, w którym pełniła funkcję dyrektora biura public relations i nowych mediów. Żądło pracę w banku rozpoczęła w kwietniu 2019 roku. Odpowiadała za komunikację zewnętrzną, w tym kontakty z mediami, a także komunikację wewnętrzną.

Żądło ma kilkunastoletnie doświadczenie w projektach dla międzynarodowych marek z sektora finansowego. W przeszłości zajmowała się m.in. komunikacją korporacyjną związaną z fuzjami, zmianami strategii, komunikacją marketingową czy rebrandingiem. Przed dołączeniem do Pekao pracowała w DNB Bank Polska, a wcześniej w BNP Paribas – w obu miejscach pełniła funkcję rzecznika prasowego i odpowiadała za działania PR. Związana była również z bankiem Citi Handlowy. Jest doktorem nauk ekonomicznych (Szkoła Główna Handlowa) oraz absolwentką studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w tematyce zarządzania wartością przedsiębiorstw przez komunikację.

W połowie 2019 roku Bank Pekao zmienił nazwę biura public relations i nowych mediów na biuro komunikacji korporacyjnej. W jego skład wchodzą obecnie Paweł Bernat (bankowość dla firm i informacje korporacyjne), Anna Markowska (bankowość detaliczna, technologie i innowacje oraz CSR) i Marcin Starkowski (bankowość detaliczna i spółki zależne). PRoto.pl poprosiło biuro o informację na temat zatrudnienia nowego dyrektora, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi w tej sprawie. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin