Klaudia Carlos o tym, po co gwieździe manager

dodano: 
12.10.2011
komentarzy: 
0

PRoto.pl zapytało gwiazdy, jaki powinien być idealny manager. Na nasze pytania odpowiedziała  nowa prezenterka weekendowego programu „Kawa czy Herbata?” w TVP - Klaudia Carlos.

PRoto.pl:Po co gwieździe manager?

Klaudia Carlos: Po to, by zawsze czuła się bezpiecznie i komfortowo. Występ artystyczny, prowadzenie konferencji prasowej czy uroczystej gali nie powinny być zakłócone niczym, co miałoby niekorzystny wpływ na jakość prezentacji.

PRoto.pl: Jakie cechy i umiejętności powinien mieć idealny manager gwiazdy?

KC:Przede wszystkim powinien być skuteczny, doskonale znać branżę w której działa i ciągle się uczyć. Nie sztuką jest wypromować gwiazdę, choć to naturalnie wymaga wielu zabiegów, sztuką jest reprezentować ją z sukcesami przez lata. Menadżer powinien być dyskretny, a po ewentualnym rozstaniu nigdy publicznie nie powinien ujawniać szczegółów współpracy z gwiazdą.

PRoto.pl:Co Pani sądzi o modelach: manager – przyjaciel, manager – mąż/żona/rodzic? Czy taki związek jest możliwy i korzystny? Czy manager musi być przyjacielem?

KC:Dobrze jeśli nim jest, ale nie jest to warunek konieczny. Myślę, że nie ma reguły. Wszystko zależy od charakterów ludzi, którzy podejmą decyzję o podjęciu współpracy. Podczas wspólnej pracy poznajemy się najlepiej, a nasze relacje, także te rodzinne, wtedy właśnie wystawiane są na wielką próbę.

PRoto.pl: Czego Pani oczekuje od swojego managera?

KC:Pasji, by to, co robi sprawiało mu satysfakcję, bez niej osiągnięcie sukcesu jest niemożliwe.

PRoto.pl i Mariola Berg, wieloletnia mangerka gwiazd zapraszają na szkolenie „Management gwiazd” już 25 października w Warszawie! Zapisz się już dziś!

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin