.

 

Zmiany w Sanofi Polska. Klaudia Dobosiewicz nowym menedżerem ds. komunikacji i CSR

dodano: 
04.04.2018
komentarzy: 
0

Klaudia Dobosiewicz z początkiem stycznia 2018 roku objęła stanowisko menedżera ds. komunikacji i CSR w Sanofi Polska i tym samym przejęła obowiązki Karoliny Szapiro, która w grudniu 2017 roku rozstała się z firmą.

Do zadań nowej menedżer ds. komunikacji i CSR należą działania komunikacyjne dla Sanofi Genzyme, które oferuje terapie w obszarach takich jak: choroby rzadkie, stwardnienie rozsiane, onkologia oraz immunologia. Ponadto Dobosiewicz będzie zajmować się działaniami z zakresu komunikacji korporacyjnej i realizacją strategi CSR Sanofi w Polsce.

Pracę w firmie Klaudia Dobosiewicz rozpoczęła w kwietniu 2017 roku, kiedy w ramach umowy na zastępstwo przejęła obowiązki Renaty Olejowskiej, menedżera ds. komunikacji i brand PR, i do jej powrotu z urlopu macierzyńskiego będzie nadal obejmować to stanowisko.

Poprzednio Dobosiewicz pracowała w takich agencjach jak Point of View, Vision Group czy Fleishman-Hillard, gdzie prowadziła działania dla klientów z branży farmaceutycznej, energetycznej i FMCG. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Sanofi Polska korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin