.

 

Klaudia Mencina Senior Managerem w Solski Communications

dodano: 
14.01.2020
komentarzy: 
0

Klaudia Mencina, która do tej pory pełniła w Solski Communications funkcję Managera, z początkiem stycznia awansowała na stanowisko Senior Managera.

W agencji Ryszarda Solskiego pracuje od początku 2011 roku – wówczas została szefową nowo utworzonego działu Healthcare. Jest odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii agencji w zakresie edukacji prozdrowotnej, a także koordynowanie działań komunikacyjnych dla klientów z sektora farmaceutycznego. Od czerwca 2018 roku do jej zadań należy także nadzorowanie części prac w ramach działu Corporate Communications and Public Affairs. Wśród jej obowiązków jest także udział w prowadzeniu szkoleń mediowych i z komunikacji kryzysowej.

Klaudia Mencina przez dołączeniem do Solski Communications (wówczas Solski Burson-Marsteller) pracowała w firmie Questia, gdzie była zaanażowana w programy edukacyjno-prozdrowotne prowadzone dla takich firm jak Unilever czy Starbucks oraz sektora farmaceutycznego. Wcześniej przez dziesięć lat była związana z agencją Hill+Knowlton Strategies. Tak odpowiadała za działania z zakresu healthcare i komunikacji korporacyjnej. Ukończyła Wydział Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin