Klaudyna Polanowska-Skrzypek przechodzi z Kompanii Piwowarskiej do Grupy Raben

dodano: 
24.03.2017
komentarzy: 
0

Klaudyna Polanowska-Skrzypek była związana z Kompanią Piwowarską przez ponad 11 lat. Pracę w firmie zaczynała od stażu w dziale corporate affairs, później zdobywała doświadczenie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy. Kilka lat pracowała w biurze prasowym. Była także odpowiedzialna za projekt beer culture, centra wycieczkowe w browarach oraz program „Ambasadorzy Piwa”.

Od stycznia 2016 roku pełniła rolę kierownika ds. PR. Zastępowała na tym stanowisku Joannę Kwiatkowską, która była wówczas na urlopie macierzyńskim. Kwiatkowska wróciła już do firmy.

Klaudyna Polanowska-Skrzypek w Kompanii Piwowarskiej będzie pracować do końca marca 2017 roku. Z początkiem kwietnia rozpocznie pracę w Grupie Raben, gdzie obejmie stanowisko grupowego koordynatora ds. PR. Zajmie się komunikacją zewnętrzną całej Grupy Raben: odpowie za działania media relations, social media, zarządzanie kryzysowe oraz będzie pełnić funkcję rzecznika prasowego firmy. Kompania Piwowarska korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin