Komunikacja+PR ma dwóch nowych Managerów

dodano: 
19.02.2020
komentarzy: 
0

W styczniu 2020 roku Komunikacja+PR zatrudniła dwóch Managerów – Rafała Zagrobelnego (na zdjęciu z lewej) i Aleksandra Łosia. Są to nowo utworzone stanowiska, wynikające z rozwoju agencji w obszarze media relations.

Rafał Zagrobelny pełni funkcję Team Managera. Kieruje zespołem odpowiadającym za obsługę klientów z trzech sektorów – transportowego, nieruchomości i retail.

Poprzednie doświadczenie zawodowe zdobywał w centrum wiedzy o wodzie Hydropolis – początkowo pełnił funkcję rzecznika prasowego, a następnie, jako Manager, zarządzał całością działań firmy. Wcześniej Zagrobelny pracował w Komunikacji+. W latach 2013-2015 doradzał klientom takim jak Amazon, KGHM, Heinz i spółkom grupy Tauron.

Aleksander Łoś dołączył do agencji jako PR Manager. Jako specjalista z zakresu media relations i zarządzania komunikacją kryzysową odpowiada za obsługę klientów z sektorów energetycznego oraz nieruchomości.

Przed dołączeniem do Komunikacji+PR pracował w MPK Wrocław, gdzie kierował działem marketingu i PR oraz pełnił funkcję rzecznika prasowego. Wcześniej, jako rzecznik prasowy, odpowiadał za komunikację zewnętrzną MPWiK Wrocław oraz Hydropolis. W przeszłości współpracował również z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji oraz wrocławską redakcją TVN24. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin