Konferencja: efektywność społecznego zaangażowania firm, czyli model LBG w praktyce

dodano: 
22.02.2013
komentarzy: 
0

14 marca w Warszawie odbędzie się konferencja promująca model LBG w Polsce. SGS Polska – wyłączny przedstawiciel London Benchmarking Group w Polsce (LBG Poland) –  oraz PRoto.pl zapraszają na spotkanie, na którym poznacie narzędzia i metody służące do efektywnego zarządzania społecznym zaangażowaniem firm.

Zarządzanie zaangażowaniem społecznym firmy, mierzenie i raportowanie to kluczowe obszary zainteresowania osób odpowiedzialnych za CSR polskich firm. Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom modelu London Benchmarking Group – metodyki mierzenia i raportowania wpływu działań społecznych firm na biznes i społeczeństwo.

Konferencja jest kontynuacją dyskusji rozpoczętej w 2011 na temat efektywności prowadzonych działań społecznych, standardów mierzenia, raportowania i komunikacji w tym obszarze. Spotkanie ma dostarczyć praktycznej wiedzy i narzędzi, by lepiej zarządzać działaniami społecznymi w firmie, ale także ma pokazać, w jaki sposób można mierzyć efektywność tych działań zarówno dla społeczeństwa, jak i dla firmy. Ważnym elementem spotkania będą dobre praktyki i doświadczenia firm – członków sieci LBG Poland. Podsumowaniem będzie dyskusja panelowa ekspertów i firm.

Model London Benchmarking Group to metodologia zarządzania i mierzenia efektywności zaangażowania społecznego firm. Od ponad 18 lat jest ona stosowana przez setki firm na świecie, które tworzą sieć wymiany dobrych praktyk, platformę do porównywania doświadczeń oraz kreowania nowych standardów. Sieć LBG to obecnie kilka krajów, w których z metodologii korzysta łącznie ponad 230 firm. Od 2011 r. model LBG jest dostępny dla firm działających w Polsce.

Patronat nad konferencją objęło Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Patronat medialny nad konferencją sprawują: PRoto.pl, portal odpowiedzialnybiznes.pl, Brief, CR Navigator oraz audycja BIZON – Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny (Radio PIN).

Konferencja ma charakter zamknięty, udział w spotkaniu jest bezpłatny (ograniczona ilość miejsc).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: magdalena.pachulska@sgs.com do 8 marca 2013 r. (potwierdzenie udziału będzie wysyłane drogą elektroniczną).

Warszawa, 14 marca 2013

Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37

Godziny: 10.00 – 16.00

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin