Konkurs Grasz o staż rusza po raz 19.

dodano: 
25.02.2014
komentarzy: 
0

W tegorocznej edycji konkursu studenci oraz absolwenci powalczą o 240 płatnych staży w organizacjach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki. Aby wziąć udział w konkursie należy do 7 kwietnia rozwiązać przynajmniej jedno, a maksymalnie trzy zadania konkursowe.

W „Grasz o staż” mogą wziąć udział studenci trzeciego, czwartego, piątego  roku studiów jednolitych, studenci trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, studenci studiów II stopnia, a także absolwenci uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Wystarczy załogować się na stronie www.grasz.pl i rozwiązać minimum jedno, a maksymalnie trzy zadania konkursowe wybrane spośród wyodrębnionych pięciu konkursowych kategorii. Prace można przesyłać do 7 kwietnia.

Z roku na rok przybywa firm uczestniczących w projekcie. W poprzednich latach w konkursie obecne były: Lidl Polska, Microsoft, PGNiG Termika, Orange Polska, Roche czy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. W tym roku dołączy do nich m.in.: Actavis Polska, Arla Foods/SSC, Aviva, EGIS Polska, Grupa LOTOS S.A., Link4 T.U. S.A, Philip Morris International w Polsce, Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. czy Wedel. W 19. edycji konkursu na wakacyjne staże laureatów zaproszą również po raz kolejny instytucje administracji publicznej: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

Staże to nie jedyne nagrody, które można wygrać w konkursie. Na laureatów czekają nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

PRoto.pl jest patronem medialnym projektu.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin