Konkurs na najlepsze raporty społeczne po raz piąty

dodano: 
10.10.2011
komentarzy: 
0

Rozpoczęła się 5. edycja konkursu „Raporty społeczne”. Nagradzane są w nim najlepsze firmowe raporty, podejmujące kwestie związane z zaangażowaniem społecznym, środowiskiem naturalnym i zrównoważonym rozwojem. Konkurs organizują CSR Consulting, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz PwC. PRoto.pl wspiera inicjatywę medialnie.

Organizowany od 2007 roku konkurs ma zwrócić uwagę na znaczenie raportowania społecznego i wskazać dobre praktyki firm społecznie odpowiedzialnych.

W konkursie wyróżnione zostaną przedsiębiorstwa, które nie tylko biorą pod uwagę interes społeczeństwa i środowiska, ale także potrafią w jasny, przejrzysty i wiarygodny sposób zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach. Zgłoszone raporty będzie oceniać niezależne jury, według kryteriów zaufania, kompletności i komunikacji, a w specjalnej kategorii raporty ocenią również internauci. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: nagroda główna, nagroda Ministerstwa Gospodarki, debiut oraz nagroda internautów. Jury, złożone z ekspertów z dziedziny ekonomii, ochrony środowiska, spraw społecznych i społecznej odpowiedzialności biznesu, może także przyznać wyróżnienia specjalne.

Do konkursu mogą zgłosić się wszystkie organizacje z siedzibą w Polsce posiadające raporty wydane w języku polskimi, odnoszące się do działalności na terenie Polski, obejmujące sprawozdanie za rok 2010. Termin nadsyłania zgłoszeń trwa od 28 września do 28 października 2011 roku. Raporty należy przesyłać poprzez aplikację online umieszczoną na stronie www.raportyspoleczne.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.raportyspoleczne.pl oraz na stronie www.facebook.com/Raportyspoleczne.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin