.

 

Krajowa Unia Producentów Soków ogłasza konkurs na realizację kampanii „Promocja certyfikacji innowacyjnych przetworów z owoców i warzyw”

dodano: 
23.07.2018
komentarzy: 
0

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków rozpoczęło konkurs, którego celem jest wyłonienie wykonawcy ogólnopolskiego programu promocyjno-informacyjnego „Promocja certyfikacji innowacyjnych przetworów z owoców i warzyw”.

Kampania ma na celu promocję innowacyjnych przetworów owocowo-warzywnych na rynku, a w szczególności tych oznakowanych Znakiem Jakości z oświadczeniami zdrowotnymi, oraz obalenie mitu szkodliwości cukru zawartego w owocach, warzywach i ich stuprocentowych przetworach.

Maksymalna kwota, w której zawrzeć mają się przeprowadzenie zaplanowanych działań wraz z przekazaniem autorskich praw majątkowych bez ograniczeń czasowych i terytorialnych oraz wynagrodzenie wykonawcy, nie może przekroczyć kwoty 932 550 złotych netto.

Zgłoszenia można przesyłać do 3 września 2018 roku do godziny 12:00 na adres biura KUPS: ul. Rakowiecka 36 lok. 340, 02-532 Warszawa.

Więcej informacji znajduje się na stronie. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin