.

 

Krzysztof Bukowski w zespole komunikacji korporacyjnej PKN Orlen

dodano: 
23.06.2020
komentarzy: 
6

Krzysztof Bukowski dołączył do zespołu komunikacji korporacyjnej PKN Orlen. Od 1 kwietnia 2020 roku na nowo utworzonym stanowisku starszego specjalisty ds. komunikacji korporacyjnej odpowiada za wsparcie komunikacyjne projektów z obszaru energetyki.

Krzysztof Bukowski z branżą PR związany jest od 2009 roku. Poprzednio, od września 2018 roku, pracował w agencji Hill+Knowlton Strategies. Wcześniej współpracował m.in. z agencjami Weber Shandwick i Charyzma. Doradcy Komunikacji Biznesowej. W swojej karierze tworzył i realizował działania dla takich klientów jak: Discovery Networks, FOX International, Hasbro, The Walt Disney Company, Lexus, Grupa Żywiec, Wienerberger, Chubb, Ministerstwo Finansów czy Facebook. W latach 2016-2018 pełnił funkcję rzecznika prasowego w Powiecie Pruszkowskim.

Bukowski ma doświadczenie w Digital PR-ze (w tym tworzeniu podcastów i wideocastów), PR-ze korporacyjnym, PR-ze marek, marketingu politycznym, współpracach z jednostkami rządowymi i samorządowymi, NGO, crowdfundingu oraz komunikacji kryzysowej. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin