Krzysztof Dobies odchodzi z Fundacji WOŚP po 19 latach

dodano: 
08.05.2020
komentarzy: 
0

Krzysztof Dobies, dotychczasowy rzecznik prasowy i szef zespołu odpowiadającego za komunikację Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozstaje się z organizacją. Był z nią związany od 19 lat.

O odejściu poinformował we wpisie na swoim profilu na Facebooku. „Z dniem dzisiejszym, z moich osobistych przyczyn, na mocy porozumienia stron i w nieustającym szacunku – zakończyła się moja 19-letnia praca w WOŚP – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” – napisał. Pracę w WOŚP zakończył 7 maja 2020 roku.

„To była cudowna, magiczna, pełna fantastycznych chwil i emocji, wieloletnia i niezapomniana przygoda. Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem. Dały mi wiedzę, doświadczenia, ale także system wartości i filarów, na którym zbudowałem swój osobisty i zawodowy świat. To coś, co będzie mi towarzyszyło do końca świata i jeden dzień dłużej i za co jestem i będę Orkiestrze dozgonnie wdzięczny” – dodał.

Krzysztof Dobies w tej chwili nie informuje o swoich dalszych planach zawodowych. W rozmowie z PRoto.pl zapewnia, że pozostanie związany z branżą komunikacji i mediów.

Jego obowiązki w WOŚP przejmie Anna Jadwiga Orzech, do tej pory menedżer sekcji digital marketingu i social media w WOŚP. Nadal realizować będzie zadania z zakresu digital marketingu. Koordynację współpracy z mediami w dalszym ciągu realizuje Aleksandra Rutkowska. Za PR międzynarodowy i social media odpowiada Olga Zawada, a funkcję specjalistki ds. digital marketingu i social media pełni Anna Sobieraj. 

Anna Jadwiga Orzech WOŚP jest związana od dziewięciu lat. W swoich codziennych działaniach zajmuje się przede wszystkim szeroko pojętą komunikacją w internecie, fundraisingiem online oraz nowymi technologiami. Jest trenerką i konsultantką w zakresie komunikacji internetowej, employer brandingu w NGO i nowych technologii w działaniach HR.

Anna Jadwiga Orzech, fot. Stanisław Wadas

Aleksandra Rutkowska pełni funkcję specjalistki ds. public relations i kontaktów z mediami. Zajmuje się bezpośrednią współpracą z mediami i wsparciem ich działań w zakresie pozyskiwania i przygotowywania materiałów na temat Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przygotowuje i koordynuje obsługę medialną wydarzeń organizowanych przez WOŚP, a także prowadzi oficjalne newsroomy Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival. Z WOŚP zawodowo związana jest od roku.

Alicja Karbowska i Aleksandra Rutkowska, fot. Stanisław Wadas

Olga Zawada odpowiada z kolei za komunikację działań Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za granicą, a także koordynację działań związanych z promocją artystów występujących na Pol’and’Rock Festival. W przeszłości związana z branżą telewizyjną i serwisami VOD. W WOŚP pracuje od czterech lat.

Olga Zawada, fot. Stanisław Wadas

Anna Sobieraj jako specjalistka ds. digital marketingu i social media w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się koordynacją projektów digitalowych oraz fundraisingiem w internecie. Poza pracą w Fundacji WOŚP ma doświadczenie w prowadzeniu nowych marek, wspiera organizacje pozarządowe i jednoosobowe działalności gospodarcze w zakresie budowania marki i wizerunku, komunikacji online, badań rynku, konkurencji, klienta. Z WOŚP zawodowo związana jest od roku.

Anna Sobieraj, fot. Stanisław Wadas

(mb)

Źródło:

Zdjęcie główne: fot. Łukasz Widziszowski
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin