.

 

Krzysztof Gonciarz ponownie zabiera głos. Padły oskarżenia o stalking

dodano: 
04.12.2023
komentarzy: 
0

Krzysztof Gonciarz, znany polski youtuber, 30 listopada 2023 roku opublikował film, w którym szczegółowo opowiedział o swojej relacji z Darią Dąbrowską, byłą uczestniczką programu „Top Model”, przez którą został oskarżony m.in. o przymuszanie młodych kobiet do seksu i brania narkotyków. 

Czytaj też: Krzysztof Gonciarz oskarżany o wykorzystywanie przez trzy młode kobiety

Jest to już drugi film Gonciarza, w którym twórca odnosi się do zarzutów. W opublikowanym jakiś czas temu wideo wypowiadał się na temat oskarżeń o stosowanie przemocy wobec kobiet, które zostały zapoczątkowane przez wspomnianą Darię Dąbrowską. 

Czytaj też: Krzysztof Gonciarz przerwał milczenie

W nowym materiale Gonciarz postanowił skupić się na samej relacji z modelką, jej działaniach i krzywdach, jakie miała mu wyrządzić.

„Darię Dąbrowską poznałem w lecie zeszłego roku na przełomie czerwca i lipca. W tym okresie spotkaliśmy się kilka razy – tak od 6 do 8 razy” – opowiada youtuber. Jak twierdzi Gonciarz, już na pierwszym spotkaniu powiedział dziewczynie, że przechodzi trudne dla niego rozstanie i nie planuje budować dłuższego poważnego związku. Zaznaczył jednak, że mogą spotykać się na „luzaczku”.

„Daria przy tym chciała, żebyśmy spotykali się ekskluzywnie, nie widując się z innymi ludźmi, nie flirtując z nimi, na co się zgodziłem w tamtym czasie. Było to dla mnie odmianą, ponieważ przez ostatnie lata miałem raczej otwarte relacje” – mówi Gonciarz. Youtuber wspomina, że połączyły ich „zajawki”. Mieli jednak tylko jedno wspólne wyjście – na ON AIR Festival. 

Jak wyznaje Gonciarz, ostatni raz spotkał się z Dąbrowską w drugiej połowie września 2022 roku roku. „Wtedy powiedziałem Darii, że nie chcę kontynuować relacji na takich zasadach, żebyśmy się po prostu spotykali tylko ze sobą i żeby to była próba budowania związku” – mówi Gonciarz. W zamian zaproponował zostanie przyjaciółmi, relację friends with benefits lub otwarty związek. Według youtubera, Dąbrowska nie zaakceptowała żadnej z tych opcji i doszło między nimi do kłótni, która doprowadziła do końca relacji. 

Gonciarz opowiada w filmie, że po miesiącu bez żadnego kontaktu Dąbrowska napisała wiadomość do jego koleżanki, z którą on i jego inni znajomi wyjechali poza miasto. Modelka przekazała dziewczynie, że youtuber „woli łapać kolejne młodsze o +10 lat laski” i jest „uzależniony od seksu”. Nie jest to jednak jedyna osoba, do której Dąbrowska miała pisać. Jak wspomina Gonciarz, modelka nękała wiadomościami wielu jego znajomych. 

W marcu 2023 roku Dąbrowska miała skontaktować się z byłą dziewczyną Gonciarza. „Po moim jednym tiktoku odezwało się do mnie dużo dziewczyn skrzywdzonych przez Krzyśka i po prostu zastanawiam się, czy tobie też jakieś przykre rzeczy zrobił” – brzmiała wiadomość napisana przez modelkę. 

Jak wyznaje youtuber, postanowił zebrać z pomocą przyjaciół wszystkie materiały, dzięki którym mógłby posądzić Dąbrowską o stalking. „Zbagatelizowałem zagrożenie i zbagatelizowałem jej działania, i odpuściliśmy ze znajomymi, nie zgłaszaliśmy wtedy tego na policję, ponieważ uznałem, że może to wystarczy, że ostrzegliśmy kilka osób i może jej się znudzi, i odstąpi od tego co robi” – mówi w filmie Gonciarz. 

Youtuber podkreśla, że Dąbrowska wykorzystała aferę Pandora Gate do nastawienia ludzi przeciwko niemu. Jak wyznaje Gonciarz, wiele osób zwracało jednak uwagę na fakt, że to co mówi modelka „nie trzyma się kupy” i „jest trochę koślawe”.

„Jestem przekonany, że to, że opowiadam tę historię, może uratować niejedno życie. Gdyby ta sytuacja wystąpiła w słabszym momencie mojego życia, mógłbym targnąć się na swoje życie. Wszyscy moi przyjaciele, którzy byli ze mną w tym czasie, każde z nich może powiedzieć, że uratowało mi życie. To było najgorsze, co w życiu przeszedłem. Niech ta historia będzie lekcją na temat internetowego linczu, na temat publikowania prywatnych wiadomości, na temat granic międzyludzkich” – mówi Gonciarz. 

Youtuber powiadomił, że złożył na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, którym jest uporczywe nękanie. Przekazał też, że zabrał świadków, którzy zgodzili się zeznawać w sprawie. „Apeluję przy tym do was widzów, żebyście nie nękali Darii, żebyście zostawili ją w spokoju” – prosi Gonciarz. „Nikt nie powinien czegoś takiego przeżywać. Od tego jest wymiar sprawiedliwości” – dodaje youtuber. (ao)

Źródło:

Zdjęcie główne: youtube.com/kgonciarz
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin