.

Krzysztof Łapiński ma Timing, własną agencję PR

dodano: 
18.09.2018
komentarzy: 
0

Na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie otworzyła się nowa agencja PR – Timing. Jak informuje Puls Biznesu, jej właścicielem jest Krzysztof Łapiński, do niedawna rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy, a wcześniej pracownik centrali Prawa i Sprawiedliwości i współautor parlamentarnych i prezydenckich kampanii wyborczych.

Timing ma zajmować się świadczeniem usług public relations, public affairs i doradztwa komunikacyjnego, a także badaniami rynku i opinii. Klientami – jak deklaruje Pulsowi Biznesu Łapiński – mają być spółki prywatne, a nie podmioty polityczne i należące do skarbu państwa. Grono stałych pracowników będzie „skromne”, a liczniejsze zespoły mają być powoływane do obsługi konkretnych zleceń – czytamy.

„Nazwa agencji nie jest przypadkowa, bo zarówno w polityce, jak też działalności biznesowej niezbędne do osiągnięcia sukcesu jest odpowiednie wyczucie czasu” – tłumaczy na łamach Pulsu Biznesu Łapiński. (mp)

Źródło:

Puls Biznesu, Rusza agencja PR byłego rzecznika prezydenta, Grzegorz Nawacki, 18.09.2018/ Zdjęcie główne: Krzysztof Łapiński w Sejmie w 2015 roku
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin