Krzysztof Rupar rozpoczął pracę w WĘC PR

dodano: 
27.07.2020
komentarzy: 
0

W lipcu 2020 roku Krzysztof Rupar rozpoczął pracę w WĘC PR. Objął nowo utworzone stanowisko Communication Managera, na którym odpowiada za koordynowanie działań dla Acer Polska, łącząc obowiązki z zakresu public relations oraz digitalu.

Krzysztof Rupar poprzednio, przez ponad półtora roku, pracował w Wydawnictwie WAM, gdzie zajmował się zagadnieniami z zakresu komunikacji i e-marketingu. Posiada także blisko 12-letnie doświadczenie zawodowe jako specjalista ds. public relations w branży IT – najpierw związany był z agencją PR Solutions, a następnie z firmą Veracomp. Jest absolwentem studiów politologiczno-dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera oraz e-marketingu w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego.

W lipcu 2020 roku WĘC PR poinformowało także, że w lutym 2020 roku pracę w agencji rozpoczęła Katarzyna Pilawa. Jako PR Manager koordynuje działania dla takich klientów, jak FIXIT, ADATA, Xerox oraz PLAY. Objęcie przez nią stanowiska wiąże się ze zmianami w strukturze agencji, które komunikowane będą jesienią.

Katarzyna Pilawa

Katarzyna Pilawa

Katarzyna Pilawa poprzednio, przez blisko trzy lata, zajmowała się PR-em oraz marketingiem dla ESET Polska w firmie DAGMA. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako dziennikarz portalu Silesion.pl, stażysta „Faktów” TVN, researcher katowickiego oddziału TVN24, a także jako Community Designer w SPINDIGITAL.PRO oraz PR Specialist w Kobold Public Relations. Jest absolwentką politologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła także podyplomowe studia public relations – nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym im. Karola Adamieckiego w Katowicach. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin