.

 

Książę Harry i Meghan Markle będą na Instagramie udostępnianiać treści na temat koronawirusa

dodano: 
23.03.2020
komentarzy: 
0

W obliczu pandemii COVID-19 i coraz większej liczby zakażonych książę Harry i księżna Meghan ogłosili, że będą korzystać ze swojego konta na Instagramie, aby dzielić się informacjami na temat koronawirusa pochodzącymi od ekspertów – podaje harpersbazaar.com. Para zachęca także do okazywania społecznej empatii podczas globalnego kryzysu.

„To niepewne czasy. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy siebie dla prawdy, wsparcia i zmniejszenia poczucia samotności (…). Ten moment jest świadectwem ludzkiego ducha (...)” – piszą Meghan i Harry na profilu.

Źródło: instagram.com/sussexroyal

„To, jak podchodzimy do siebie nawzajem, jest obecnie bezsprzecznie ważne” – dodaje para. „Będziemy pomagali w przezwyciężeniu społecznych niepewności: od publikowania dokładnych informacji eksperckich, przez poznawanie środków, które możemy podjąć, by utrzymać siebie i nasze rodziny w zdrowiu, po nawiązywanie współprac z organizacjami, które mogą wspierać nasze samopoczucie psychiczne i emocjonalne (…). Ponadto skupimy się na inspirujących opowieściach o tym, jak wielu z was na całym świecie wspiera się nawzajem (…), by budować cyfrowe sąsiedztwo, które będzie bezpieczne dla każdego z nas (…)” – czytamy dalej.

Harpersbazaar.com przekazuje także, że z powodu pandemii rodzina królewska podjęła środki zapobiegawcze. Królowa Elżbieta odwołała coroczne przyjęcie ogrodowe w Pałacu Buckingham, a książę Karol i księżna Kamila odrzucili plany podróży do Bośni i Hercegowiny, Cypru i Jordanii. (kd)

Źródło:

harpersbazaar.com, Prince Harry and Meghan Markle Will Use Instagram to Share Resources on COVID-19, Chelsey Sanchez, 18.03.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin