.

 

Kto wystąpi na kongresie „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”?

dodano: 
27.10.2022
komentarzy: 
0

30 listopada 2022 roku w Krakowie odbędzie się wydarzenie „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”, skierowane do przedstawicieli środowiska biznesowego, którzy chcą zgłębić temat oraz zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie ESG.

Organizatorem eventu jest Fundacja Pro NGO, która wspiera nawiązywanie współprac organizacji pozarządowych z sektorem biznesowym.

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędą się spotkania, na których będzie można debatować i wymieniać się doświadczeniami. W ramach całej inicjatywy odbędą się: Konferencja ESG, Kongres Pro NGO 2022 oraz Targi CSR i ESG.

Konferencja, którą poprowadzi Jasiek Mela, została podzielona na cztery panele tematyczne. Poruszone zostaną zagadnienia związane z nowymi regulacjami oraz dobrymi praktykami w zakresie wdrażania standardów ESG i raportowania niefinansowego. W programie uwzględniono m.in. panel dyskusyjny o tym, jak zarząd powinien wspierać wprowadzanie działań ESG i CSR.

W gronie prelegentów znajdą się: Jolanta Okońska-Kubicka, dyrektor zarządzający, ENVIPOL; Daniel Mackiewicz, dyrektor PR i Marketingu, ONDE; Damian Kuraś, wiceprezes Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego, dyrektor Instytutu ESG; Andrzej Gutowski, dyrektor ds. ESG, Colliers w Polsce; Ilona Pieczyńska-Czerny, radca prawny w PWC, oraz Jolanta Pobudejska, Manager w zespole ESG w PWC.

Kongres Pro NGO 2022, czyli 3. edycja organizowanego corocznie wydarzenia dla organizacji pozarządowych, będzie z kolei podzielony będzie na dwie odrębne sceny: konferencyjną i szkoleniową, a spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego.

Tegoroczny Kongres nastawiony jest na podnoszenie kompetencji z zakresu współpracy z firmami, od wprowadzenia uczestników w świat korporacji i wyzwań w obszarze angażowania pracowników, przez budowanie relacji, skuteczną sprzedaż, promocję oraz marketing, po praktyczne narzędzia i wskazówki usprawniające codzienną pracę.

Podczas Kongresu wystąpią: Adriana Lisowska, Program Manager w Cisco Systems Poland; Paulina Koszewska, Manager ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznes w PWC, Wiktor Doktór, prezes Pro Progressio; Agnieszka Porębska, prezes Talent Alpha; Radosław Żemło, konsultant biznesowy Leadership Academy; Marek Gonsior, niezależny doradca Marketers; Dagmara Kołodziejczyk, prezes zarządu Together Consulting; Marta Schabikowska, redaktor naczelna Magazynu Kompas NGO, Fundacja Pro NGO; Grzegorz Ludwin, prezes zarządu Fundacja Pro NGO; Agnieszka Orłowska, dyrektor zarządzająca, Olympus Business Services; Karolina Wideł, specjalistka ds. administracyjnych, CFE; Tina Sobocińska, Founder & HR Strategic Advisor, HR4future.

Elementem wydarzenia będą też Targi CSR i ESG. Przez cały dzień odwiedzające targi będą mogli dowiedzieć się, jakie zmiany i innowacyjne rozwiązania proponują organizacje i firmy przyszłości. Udostępniona będzie strefa do networkingu, gdzie przedstawiciele NGO i biznesu będą mogli inspirować się i wymieniać doświadczeniami.

Wydarzenie ma charakter edukacyjny oraz pomocowy. Środki zebrane z organizacji projektu zostaną przekazane na realizację celów i misji Fundacji Pro NGO, czyli wsparcie w rozwoju organizacji pozarządowych z całej Polski.

Event odbędzie się w hybrydowej formule – poza wydarzeniem stacjonarnym planowany jest streaking ze wszystkich sal dydaktycznych.

Więcej szczegółów o konferencji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin