wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryKuźniar Media wzmacnia zespół. Monika Kubacka na czele komunikacji

Kuźniar Media wzmacnia zespół. Monika Kubacka na czele komunikacji

W ostatnim czasie Kuźniar Media powiększyło zespół. Do agencji kreatywnej założonej przez Jarosława Kuźniara dołączyły Monika Kubacka i Aneta Sawicka. Wcześniej w firmie awansowała Klaudia Łepkowska-Suska.

Monika Kubacka rozpoczęła pracę w Kuźniar Media w maju 2024 roku. Objęła stanowisko Communication Managerki. W tej roli będzie odpowiadać za zarządzanie komunikacją marek własnych firmy, takich jak Voice House, Voice House Academy i Voice House Club. Do jej zadań należą także działania na rzecz klientów agencji oraz prowadzenie zespołu komunikacji.

Kubacka jest specjalistką w dziedzinie komunikacji korporacyjnej i PR. Od 2018 roku jest także trenerką prelegentów występujących podczas konferencji TEDx.

Ostatnio przez prawie dwa lata kierowała zespołem komunikacji korporacyjnej agencji N42, gdzie pracowała dla takich marek jak Grupo Lar Polska, Explitia czy aplikacja PRIV. Wcześniej, do 2021 roku, odpowiadała za całość działań PR w Spółce Superligi, która zarządza najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet.

W latach 2014-2016 była Kubacka była rzeczniczką prasową Związku Harcerstwa Polskiego. Odpowiadała wówczas za realizację całościowej strategii komunikacji, integrującej działania centrali z regionami, oraz zarządzanie sytuacjami kryzysowymi.

Aneta Sawicka, która w Kuźniar Media również pracuje od maja 2024, objęła nowo utworzone stanowisko Content Strategy & Business Growth Managerki. Zajmuje rozwojem strategii treści z partnerami i produktów własnych Voice House, takich jak podcasty Technologicznie, Ekonomicznie czy aplikacja Voice House Club, oraz pracą nad wzrostem biznesowym firmy.

Dotychczas, przez osiem lat, Sawicka była związana z Ringier Axel Springer Polska. W grupie wydawniczej pełniła funkcje związane z zarządzaniem treściami jako Programming Manager Video & Audio oraz Head of Short Video. Wcześniej pracowała w Agorze, gdzie była m.in. kierowniczką ds. nowych projektów. W swojej karierze była także szefową serwisu Plotek.pl, gdzie odpowiadała za rozwój treści, w tym oferty wideo, redesign strony i aplikacji.

Aneta Sawicka

Klaudia Łepkowska-Suska awansowała z kolei w Kuźniar Media. W lutym 2024 roku objęła nowo utworzone na stanowisko Managing Directorki. Odpowiada za komunikację, marketing i produkcję, a także nowe obszary, takie jak: zarządzanie zespołem i odpowiedzialność biznesową. Wspiera Jarosława Kuźniara w rozwoju grupy, w tym projektach Voice House i Voice House Academy.

Z Kuźniar Media związana jest od początku działalności firmy. Ma 14 lat doświadczenia w realizacji projektów komunikacyjnych i produkcji contentu dla marek. Przed dołączeniem do agencji Jarosława Kuźniara była związana m.in. z Agorą i Rossmannem, gdzie odpowiadała za obszar wideo.

Klaudia Łepkowska-Suska

(mb)

Zdjęcie główne: Monika Kubacka

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj