LEWIS PR: awans i new business executive

dodano: 
13.02.2013
komentarzy: 
0

W ostatnim czasie w Lewis PR na stanowisko account managera awansowała Joanna Berger, która odpowiada za tworzenie i koordynację projektów dla klientów z branży technologicznej oraz e-commerce. W połowie stycznia do zespołu agencji dołączył też new business executive.

Berger obsługuje takich klientów, jak m.in.: Casamundo, Trusted Shops, Mozilla, Siemens PLM oraz Riverbed. Główne obszary, którymi się zajmuje to PR korporacyjny i produktowy oraz kampanie social media. Z LEWIS PR związana jest od kwietnia 2011 roku. Wcześniej pracowała w Partner of Promotion i Warwick Emanuel PR & Film. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Glamorgan, ukończyła również London School of Public Relations.

New business managerem został natomiast Grzegorz Miecznikowski. Odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów biznesowych na terenie Polski i wspieranie działań PR. Ma ponad 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. PR-em i marketingiem zajmuje się od 2010 r. Współpracował z firmami z branży FMCG i e-commerce, dla których zajmował się brandingiem, tworzeniem strategii sprzedażowych i komunikacyjnych. Ponadto ma doświadczenie w marketingu sportowym, a także w organizacji kampanii społecznych. Studiował ukrainistykę na Uniwersytecie Warszawskim. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin