.

 

Lidia Roman menedżerem ds. PR w Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

dodano: 
05.06.2018
komentarzy: 
0

Wraz z początkiem czerwca 2018 roku Lidia Roman zaczęła pełnić funkcję menedżera ds. PR w Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego. Jest to nowo utworzone stanowisko.

Poprzednio pracowała w agencjach FleishmanHillard oraz Bridge, gdzie prowadziła działania dla klientów z branży finansowej, farmaceutycznej i rynku pracy. Wcześniej związana była z Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor, gdzie pełniła funkcję rzecznika prasowego i dyrektora departamentu PR i komunikacji wewnętrznej. Karierę zawodową rozpoczynała w dziale marketingu dziennika Rzeczpospolita. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Z Fundacją zaś na początku czerwca rozstała się Monika Zakrzewska, która była prezesem zarządu. Funkcję tę pełniła od 2016 roku, czyli od momentu powstania instytucji. Do czasu rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko prezesa jego obowiązki pełni tymczasowo Patrycja Rogowska–Tomaszycka, członek zarządu Provident Polska.

Zakrzewska wcześniej była Public Affairs Managerem w Provident Polska. Pracowała także jako ekspert ds. rynku pracy w Konfederacji Lewiatan. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin