Lightscape ma dwie nowe menedżerki

dodano: 
12.02.2020
komentarzy: 
0

Firma Lightscape w styczniu 2020 roku awansowała dwie osoby. Agnieszka Jagusiak (na zdjęciu z lewej strony) i Paulina Kunicka objęły nowo utworzone stanowiska Marketing Managerów. Obie dotychczas były Senior Account Executive’ami. Agencja na przełomie 2019 i 2020 roku rozszerzyła też współpracę z kilkoma dotychczasowymi klientami, a do realizacji działań wyznaczyła właśnie Jagusiak i Kunicką.

Jagusiak prowadzi zespół finansowy. W agencji jest od 2017 roku. Ma doświadczenie w komunikacji firm z sektora finansów, technologii i nieruchomości komercyjnych. W Lightscape współpracuje m.in. z Intrum, podmiotem zarządzającym wierzytelnościami, w zakresie komunikacji zewnętrznej, public affairs, employer brandingu i konsultingu marketingowego. Od stycznia 2020 roku odpowiada również za profil na Instagramie, który poświęcony jest jej marce pracodawcy; podobne działania prowadzi też na LinkedInie Intrum. To rozszerzenie współpracy nawiązanej we wrześniu 2018 roku. Dotychczas, do stycznia 2019 roku, Lightscape zajmowało się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną klienta.

Kunicka natomiast kieruje zespołem design i lifestyle. W Lightscape pracuje od 2016 roku. Jej specjalność to event marketing, obsługa social mediów i prowadzenie zintegrowanych działań media relations. Na co dzień zajmuje się markami takimi jak np. Łódź Design Festival, BiznesUp! design made in Poland, Mikomax Smart Office, Międzynarodowe Targi Światła i Targi Elektrotechnika. Od stycznia 2020 roku zajmuje się też stronami na Facebooku i Instagramie ostatnich dwóch klientów. Odpowiada ponadto za konta na Facebooku i LinkedInie marki Inelo, dostawcy rozwiązań technologicznych dla branży TSL. To również rozszerzenie współpracy, które nastąpiło na koniec 2019 roku – dotychczas dla obu Targów Lightscape, od II połowy 2018 roku, świadczyło usługi media relations i wspierało organizację eventów, a dla Inelo, od sierpnia 2018 roku, zajmowało się kontaktami z mediami. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin