LinkedIn umożliwia dodanie linków w Stories

dodano: 
13.01.2021
komentarzy: 
0

LinkedIn uruchomił możliwość dodawania linków do Stories, które można otworzyć przez przesunięcie w górę (tzw. swipe up) – podaje socialmediatoday.com. Jak czytamy, opcja nie jest jednak jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników.

Źródło: socialmediatoday.com

Dowiadujemy się, że teraz w LinkedIn Stories możliwe będzie dodanie opcji „zobacz więcej”, która będzie prowadziła do wybranej strony internetowej. Czytamy też, że użytkownik może skorzystać z aktualizacji przez naciśnięcie ikony łącza u w prawym górnym rogu ekranu, dodanie adresu URL i wybranie przycisku akcji.

Czytaj też: Jak wykorzystać LinkedIn Stories?

Socialmediatoday.com pisze, że odbiorcy będą mogli w ten sposób zobaczyć treść, przesuwając daną relację placem w górę. Czytamy dodatkowo, że użytkownicy będą mieli dostęp do informacji o kliknięciach łącza i będą mogli je edytować.

Źródło podkreśla też, że funkcja swipe up jest dostępna tylko dla stron na LinkedInie oraz profili użytkowników, którzy mają co najmniej pięć tysięcy kontaków lub obserwujących, a także przycisk „obserwuj" jako podstawową akcję w swoim profilu zamiast „nawiąż kontakt”. (kd)

Źródło:

socialmediatoday.com, LinkedIn Adds Swipe-Up Links to LinkedIn Stories, Andrew Hutchinson, 12.01.2021
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin