.

LinkedIn nie chce barier językowych w serwisie, więc będzie tłumaczyć posty

dodano: 
06.07.2018
komentarzy: 
0

LinkedIn poinformował na swoim blogu, że nie chce, aby język stanowił barierę w budowaniu relacji zawodowych w serwisie, więc zdecydował się na wprowadzenie opcji tłumaczenia postów.

„Jest to jedna z najbardziej pożądanych przez Was funkcji i cieszymy się, że łatwiej niż kiedykolwiek będziecie mogli być w kontakcie z osobami, firmami czy grupami, którymi się interesujecie, bez względu na język, jakim się posługujecie” – napisano na blogu.

Użytkownicy przy postach stworzonych w innym języku od tego, którego używają w serwisie, będą teraz widzieć przycisk „Zobacz tłumaczenie”. Nowa opcja działa w oparciu o technologię stworzoną przez Microsoft.

Funkcja „Zobacz tłumaczenie” jest już dostępna w ponad 60 językach dla większości użytkowników, którzy korzystają z wersji desktopowej i mobilnej za pomocą przeglądarki. W najbliższych tygodniach ma być również dostępna dla osób, które używają aplikacji serwisu na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Więcej informacji można znaleźć na stronie. (pp)

Źródło:

blog.linkedin.com, Unveiling Translations in the LinkedIn Feed: Keep in Touch with Your Global Community, Zack Hendlin, 28.06.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin