.

Łódź Jungle Web

dodano: 
06.04.2016
komentarzy: 
0

Łódź Jungle Web to darmowa konferencja tworzona w stu procentach przez studentów dla studentów. Nie zabraknie jednak miejsca dla osób z branży, a także wszystkich chętnych na poszerzanie wiedzy związanej z marketingiem internetowym.
22 prelekcje podzielone na 8 bloków tematycznych, 8 certyfikowanych warsztatów i ogromna dawka wiedzy – tak można podsumować V edycję konferencji studenckiej Łódź Jungle Web, odbywającą się 14 i 15 kwietnia. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, bez względu na wiek, kierunek studiów czy zainteresowania. W świecie, w którym internet jest centrum informacji, wiedza dotycząca marketingu, jaki można tam znaleźć, może okazać się kluczowa.

Podczas tegorocznej edycji na Dżunglowej scenie wystąpią między innymi:

Marcin Maj – Prezes zarządu OS3 GROUP. Do jego zadań należy koordynowanie spółek wchodzących w skład OS3 Group i wzmacnianie ich pozycji na rynku polskim i międzynarodowym. W 2014 został wyróżniony tytułem AdMan 2013.

Rafał Baran – „Papież PR”, obecnie z 4fun media, grupy mediowej i reklamowej łączącej świat rozrywki i niestandardowej reklamy,

Siostry ADiHD – Właścicielki Fit&Jump, czyli trampolin podbijających całą Europę. Jednym z prelegentów będzie Łukasz Jadaś, ekspert z Instytutu Monitorowania Mediów.

Co jeszcze? Strefa technologiczna, na której można będzie wydrukować coś na drukarce 3D, zaprogramować robota czy przemierzać wirtualną rzeczywistość w okularach VR. Wszystko to w zielonej Dżungli, wyrastającej na patio Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Oprócz technologicznych nowości będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, które będą odbywać się w przerwach między prelekcjami. Organizatorzy z SKN MarkeTEAM obiecują, że atmosfera towarzysząca całemu wydarzeniu doskonale sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, także biznesowych, które potrafią przetrwać lata.

Jak dotrzeć do Dżungli? To proste – po pierwsze należy się zarejestrować na stronie internetowej konferencji - jungleweb.pl. Po drugie przyjść 14 kwietnia 2016 na Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26 o godzinie 9:45, bo to wtedy rozpoczyna się konferencja. I tyle! Całe wydarzenie jest kompletnie darmowe, w przeciwieństwie do innych konferencji tego typu.

Łódź Jungle Web zostało objęte patronatem honorowym przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u, na stronie jungleweb.pl oraz w facebookowym wydarzeniu.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin