.

Łukasz Majewski odchodzi z VML

dodano: 
01.06.2017
komentarzy: 
0

Łukasz Majewski kończy pracę w agencji VML Poland, gdzie przez blisko trzy lata obejmował stanowisko PR & Marketing Managera. Majewski nie informuje jeszcze o dalszych planach zawodowych. W VML nie ma jeszcze osoby, która go zastąpi.

Z branżą PR Majewski związany jest od 2003 roku. Przed dołączeniem do VML pracował jako PR & Social Media Specialist w firmie Comarch. Był także związany z firmami Support Investor Relations Agencyy, IMPET Studio Advertising Agency czy S4 Advertising Agency.

Majewski jest także wykładowcą akademickim i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych na kierunku „Nowy PR” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem spotkań Komu Komunikacja. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej (kierunek: transport) na Politechnice Krakowskiej. Ukończył też Studium Dziennikarskie (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), studia podyplomowe na kierunku PR (WSE, Kraków) oraz na kierunku psychologia w biznesie (UEK, Kraków).

Łukasz Majewski jest ekspertem Akademii PRoto, gdzie prowadzi szkolenia „Nowoczesne media relations”. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin