.

Łukasz Majewski odchodzi z Duckie Deck i wraca do VML

dodano: 
15.06.2018
komentarzy: 
0

Łukasz Majewski po roku wraca do polskiego oddziału VML, gdzie od 18 czerwca 2018 roku będzie pełnił funkcję Head of PR & Communications. Z agencją rozstał się z końcem maja 2017 roku po blisko trzech latach pracy na stanowisku PR & Marketing Managera. W ostatnich miesiącach w VML Poland funkcję tę pełniła Katarzyna Szlendak, która nie pracuje już w agencji.

Majewski od sierpnia 2017 roku do końca kwietnia 2018 roku związany był z firmą Duckie Deck, gdzie pracował na stanowisku Communication Managera i odpowiadał m.in. za kreowanie i realizację strategii komunikacji przedsiębiorstwa czy działania media relations. Jego obowiązki przejął Mateusz Stec.

Z branżą PR Majewski związany jest od 2003 roku. Wcześniej pracował między innymi jako PR & Social Media Specialist w Comarchu. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem spotkań Komu Komunikacja oraz wykładowcą i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych na kierunku „Nowy PR” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin