.

Łukasz Majewski z VML Poland do Duckie Deck

dodano: 
02.08.2017
komentarzy: 
0

Były PR & Marketing Manager polskiego oddziału agencji VML objął nowo utworzone stanowisko Communication Managera w firmie Duckie Deck. Zajmuje się ona organizowaniem wydarzeń i warsztatów oraz tworzeniem aplikacji i gier dla dzieci i rodziców.

Majewski będzie odpowiadał za wykreowanie i wdrażanie strategii komunikacji firmy, relacje z mediami, działania w mediach społecznościowych i content management. Będzie również zarządzał wizerunkiem marek z portfolio Duckie Deck, zajmie się też komunikacją B2B i wspieraniem działań sprzedażowych.

Z branżą PR Majewski związany jest od 2003 roku. Zanim dołączył do VML, pracował między innymi jako PR & Social Media Specialist w Comarchu. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem spotkań Komu Komunikacja oraz wykładowcą i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych na kierunku „Nowy PR” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Sam jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej (kierunek: transport) na Politechnice Krakowskiej. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin