piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościŁukasz Smolnik i Jakub Kuźnik dołączyli do ZOOM bsc

Łukasz Smolnik i Jakub Kuźnik dołączyli do ZOOM bsc

Warszawska agencja ZOOM bsc powiększa zespół. Do grona specjalistów dołączył Łukasz Smolnik, który objął stanowisko Senior PR Managera i będzie zajmował się doradztwem strategicznym dla klientów oraz zarządzaniem projektami komunikacyjnymi. Nową osobą jest też Jakub Kuźnik, nowy PR Consultant, który ma odpowiadać za działania dla klientów ZOOM bsc w zakresie media relations, social mediów i event marketingu.

Smolnik z branżą public relations związny jest od ponad 10 lat, a poprzednio pracował jako Senior PR Manager w Vision Group i Head of Technology Practice w WALK Group. Jego specjalnością są działania z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego dla branży finansowej, nowych technologii i nieruchomości. Nowy Senior PR Manager ZOOM bsc posiada również doświadczenie z zakresu komunikacji kryzysowej. Jego projekty były wyróżnione nagrodami Silver EFFIE Award i nominacjami do Złotych Spinaczy.


Jakub Kuźnik

Kuźnik z kolei posiada czteroletnie doświadczenie w komunikacji. Zdobywał je m.in. w Polskim Związku Kolarskim, PLL LOT i Cooper Group – odpowiadał tam za projekty dla sektora farmaceutycznego i prawniczego. Był także reporterem TVP Warszawa. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj