Lutowe awanse w Good One PR

dodano: 
03.03.2020
komentarzy: 
0

W lutym 2020 roku Michał Zębik i Ilona Rutkowska awansowali w agencji Good One PR. Zębik objął stanowisko PR Account Managera, a Rutkowska – Senior Account Executive.

Michał Zębik

Michał Zębik poprzednio pracował jako Senior Account Executive. W agencji zajmuje się zarządzaniem projektami z obszarów takich jak finanse, IT, nieruchomości, edukacja, transport i FMCG.

Przed dołączeniem do Good One PR w maju 2018 roku, pracował w Teatrze STU w Krakowie, gdzie realizował projekty marketingowe i koordynował współpracę między działami promocji i sprzedaży. Doświadczenie zawodowe zdobywał również, prowadząc działania dla branż turystycznej i piwowarskiej. Pierwsze kroki w branży stawiał ponad dziesięć lat temu w agencji marketingowej Demo Effective Launching. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją PR na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz politologii ze specjalizacją stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Ilona Rutkowska

Ilona Rutkowska rozpoczęła pracę w Good One PR w maju 2018 roku. Poprzednio obejmowała stanowisko PR Account Executive. Odpowiada za przygotowywanie i realizację kompleksowych strategii komunikacyjnych z zakresu media relations, eventów, influencer marketingu, koncepcji kreatywnych oraz doradztwa kryzysowego.

Rutkowska z branżą PR związana jest od około czterech lat. Pracowała dla marek takich jak POLOmarket, Julius Meinl, Hulakula, Baltona Duty Free oraz Grupy SLOW. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek e-biznes ze specjalizacją marketing internetowy. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin