Lwy PR rozdane

dodano: 
13.02.2014
komentarzy: 
0

Lwy PR 2013 przyznane. Głosami członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations tegoroczni laureaci to: Mateusz Witczyński i dr Monika Kaczmarek–Śliwińska. Nagrodę specjalną przyznano projektowy PRawdziwy PR.

Finalistami kategorii Lwy PR Biznesu 2013 byli: dr Ewa Łabno-Falęcka (Mercedes Benz Polska), dr Marzena Kowalska (Grupa LUX MED) i Mateusz Witczyński (AGP Metro Polska S.C.) Nagrodę w tej kategorii wręczyła ubiegłoroczna zdobywczyni nagrody, Justyna Szafraniec (Proama).

Laureat Lwa PR Biznesu 2013 nie krył zaskoczenia: „Nie spodziewałem się, że wygra człowiek dysponujący budżetami symbolicznymi w stosunku do konkurentów, posiadający 2 tys. facebookowych fanów na bezkosztowo prowadzonym fanpage'u, mający więcej kryzysów miesięcznie, niż niejedna marka lub instytucja w dekadzie. Skoro jednak przyznano mi cieszę się, że wygrały relacje. Najnowocześniejsze technologie bowiem nie zmienią tego, że to komunikacja musi być numero uno. Ta, istnieje tylko wtedy kiedy jest dwukierunkowa. Powinniśmy rozmawiać, a nie odpowiadać. Dlatego też, nie zapominajmy, że talking to nie to samo co replying. W przypadku inwestycji takich jak nasza, pamiętać o tym to nie lada wyzwanie. Codzienne przypominanie sobie o tym, to moja codzienna praca. Dziękuję za docenienie tego”.

W dziedzinie edukacji do finału dostały się Justyna Dobaj (do niedawna PRoto.pl.) i dr Monika Kaczmarek-Śliwińska (Politechnika Koszalińska). O wręczenie nagrody został poproszony Lew PR Edukacji 2012 dr hab. Waldemar Rydzak. Głosami członków PSPR tytuł Lwa PR Edukacji 2013 otrzymała dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, która nie mogła być obecna na gali.

W tegorocznej, trzeciej już edycji plebiscytu Lwów PR prezes Szymon Sikorski wręczył także nagrodę specjalną grupie organizującej projekt PRawdziwy PR, za szczególne zasługi na rzecz edukacji w branży public relations. W skład tej grupy wchodzą Krystian Dudek, Dorota Sobel-Adamska, Aleksandra Kajda , Mateusz Czech i Robert Tarnowski.

Gala wręczenia Lwów PR 2013 towarzyszyła obchodom 20-lecia PSPR-u. Na wydarzenie zostali zaproszeni wszyscy PR-owcy, którzy mieli znaczący wkład w rozwój stowarzyszenia, w czasie debaty poruszono istotne kwestie z historii public relations w Polsce. O początkach, czasach rozkwitu i trudniejszych czasach w Polskim Stowarzyszeniu Public Relations opowiedzieli Rafał Czechowski, Ewa Hope, Dariusz Tworzydło, Sebastian Hejnowski i Szymon Sikorski. Debatę poprowadził Zbigniew Lazar.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin