.

Maciej Krzysztoszek odchodzi z Link4

dodano: 
29.04.2021
komentarzy: 
0

Z końcem kwietnia 2021 roku Maciej Krzysztoszek rozstaje się z Link4. Od prawie czterech lat był rzecznikiem prasowym firmy ubezpieczeniowej. Odpowiadał za komunikację korporacyjną, w tym działania PR, relacje z mediami oraz komunikację wewnętrzną.

Krzysztoszek przekazuje, że wciąż będzie pracował w public relations, jednak już nie w branży ubezpieczeń i finansów. Nie zdradza jeszcze jednak szczegółów.

Przed dołączeniem do Link4 Krzysztoszek kierował projektem pod nazwą European Fintech Forum, fundacją wspierającą rozwój innowacji finansowych w Polsce. Wcześniej, przez cztery lata, był związany z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie realizował kampanie społeczne i odpowiadał za relacje z medami. Ma też ośmioletnie doświadczenie w dziennikarstwie, zajmował się tematyką finansową m.in. w TVN CNBC, TV Biznes, Bloomberg Businessweek Polska i Rzeczpospolitej. Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Brał także udział w programie stypendialnym na Università degli Studi di Milano we Włoszech.

Krzysztoszek od 2018 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i koordynatorem Klubu investor relations PSPR.

W Link4 komunikacją zajmie się Marek Baran, który powraca do firmy po blisko czterech latach.

Baran ma ponad 20 lat doświadczenia w komunikacji korporacyjnej w branży finansowej. W ostatnim czasie pracował w PZU jako dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej oraz doradca zarządu. W Link4 do 2017 roku pełnił natomiast funkcję dyrektora PR, stanowisko to objął w 2011 roku. Wcześniej był z kolei PR Managerem w Allianz Poland Group, gdzie kierował działem PR czterech towarzystw: ubezpieczeń majątkowych, na życie, emerytalnym i funduszy inwestycyjnych oraz spółki directowej. Karierę zawodową zaczynał jako specjalista ds. marketingu w Commercial Union (Aviva). (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin