.

 

Magda Bulera szefową marketingu i PR-u Blow Up Hall

dodano: 
15.05.2024
komentarzy: 
0

Magda Bulera, specjalizująca się w projektach dla branży luksusowej, została dyrektorką marketingu i PR-u hotelu Blow Up Hall, mieszczącego się w kompleksie Starego Browaru w Poznaniu. W tej roli odpowiada za marketing, komunikację i holistyczną wizję marki, spójną z nową strategią rozwoju hotelu.

Bulera zajmuje się zawodowo tworzeniem strategii i wizerunku marek, w tym od ponad dziesięciu lat prowadzi te działania dla marek luksusowych. Ma także doświadczenie w zarządzaniu projektami łączącymi świat luksusu ze światem sztuki.

„Z wielką przyjemnością przyjęłam zaproszenie do współtworzenia nowego rozdziału w historii Blow Up Hall. Po serii międzynarodowych wyzwań cieszę się na perspektywę pracy nad polskim, autorskim projektem i możliwość skorzystania z moich najlepszych doświadczeń w branży luksusowej” – podkreśla Magda Bulera.

Ostatnio, przez dwa lata (2021-2023) pracowała w Londynie jako konsultantka w brytyjskim oddziale Moët Hennessy. Zarządzała tam projektami marketingowymi o charakterze międzynarodowym – była m.in. odpowiedzialna za otwarcie flagowego baru Moët & Chandon Champagne Bar w Harrodsie oraz program dla gości wystawy „Solaire Culture”, zorganizowanej z okazji 250-lecia Veuve Clicquot.

W swojej karierze wprowadzała do Polski marki Raffles (w 2018 roku) oraz Louis Vuitton (2013 rok). Z ramienia własnej agencji, działającej pod jej nazwiskiem, prowadziła też projekty dla wielu marek z portfolio grupy LVMH, m.in. dla Hennessy, Krug, Ruinart, Parfums Christian Dior.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała też m.in. w wydawnictwie G+J (jako PR Manager) oraz w firmie Electrolux – jako szefowa public relations w regionie Europy Środkowej i Wschodniej i rzecznik prasowy Electrolux Polska. Przez wiele lat była związana z grupą Beiersdorf (NIVEA), gdzie pełniła funkcję Senior Public Relations Managera i szefowej działu PR w polskim oddziale firmy, a następnie Senior Press Officera w biurze prasowym Beiersdorf UK w Londynie.

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, podyplomowego studium PR przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz studiów MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin