.

 

Magdalena Skłodowska ekspertką w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej NFOŚiGW

dodano: 
16.05.2024
komentarzy: 
0

1 maja 2024 roku Magdalena Skłodowska rozpoczęła pracę na nowo utworzonym stanowisku ekspertki w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Do jej obowiązków należą pełnienie funkcji rzeczniczki prasowej NFOŚiGW, obsługa konferencji prasowych oraz spotkań z dziennikarzami, budowanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów, przygotowywanie odpowiedzi, sprostowań i wyjaśnień dla mediów, udział w wystąpieniach publicznych NFOŚiGW, przygotowywanie treści na potrzeby strony internetowej oraz portali społecznościowych jednostki. 

Skłodowska specjalizuje się w tematach dotyczących energetyki, finansów i ochrony środowiska. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w mediach ogólnopolskich. Była związana m.in. z dziennikiem „Rzeczpospolita” oraz portalami tvn24bis.pl i WysokieNapiecie.pl. W 2019 roku przyznano jej wyróżnienie w konkursie TGE Platynowe Megawaty, a w 2021 roku otrzymała nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. 

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała stosunki międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Pierwszą pracę po studiach podjęła w Centrum Informacyjnym Rządu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. (an)

Źródło:

Zdjęcie główne: Krzysztof Skłodowski
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin